Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Greeed

Въпрос относно гърнета..

Recommended Posts

Здравейте! Малко съм нов в тунинг сверата (ако може да се каже, че навлизам в нея), но имам Опел Корса Б с X14XE и имам следната случка: Наскоро ми се случи малък инцидент и ударих средното си гърне. С колата откакто я имам бяха сложени резонатор, средно и задно гърне (сток гърнета), но сега се принудих да сменям тъй като бях спукал средното гърне. От М-Комплект в София ми сложиха средно и задно (тяхно производство). Тук идва и моя въпрос: Възможно ли е тази смяна на гърнета с неоригинални да ми спъва колата или това просто си го въобразявам понеже звука коренно се промени и отделно понеже не смених резонатора, което се намира като първо гърне, може ли той да спъва или пречи по някакъв начин на мотора и друго.. с неговата липса ще имам ли шанс да си върна леко по-шумния работен режим на двг. Благодаря предварително!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Защо да ти пречи резонаторното гърне, като и до сега си е било там и не е пречило. Това, че гърнетата са правени някъде и не са оригинални, няма никакво значение, ако са направени както трябва и са спазени размерите. По тези въпроси има писано във форума. Примерно тук http://www.opelclub-bg.net/forum/index.php...%E3%FA%F0%ED%E5.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване