Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Sin_Shampion

Вектра А 1,6 моно-голяяям проблем

Recommended Posts

Здравейте на всички,нов съм във форума,темата може да не е за тук(за което се извинявам),но нямам нерви вече.И така:преди 10 дена купих опел вектра 1,6 моно 93г която прекъсва-придърпва на ниски определени обороти.Отлепя ли крака от газта и почва,а иначе подавам ли повече газ няма яд.Колата върви без никви ядове с 130-140.На бензин почти не се усеща прекъсване може би щото е с по голямо октаново число.Вчера я карах на газаджия-изпарител без проблем,чистиха клапана,центровки,настроики и все така.Купих нови японски свещи,кабелите проверяваха-наред са,капачката изчегъртаха-наред е,палец наред,бубина работи.Вече се видях в чудо,ако може някой да даде съвет ще бъда много благодарен.Мен ме съмнява да не би ангренажа да са го прескочили с един зъб когато са го слагали и затова,ако трябва и него ще сменя само и само да стане.Благодаря предварително.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Син...На бензин почти не се усеща или го няма? Бензина не е с по- голямо октаново число. Пропан-бутана е над 100, но зависи и от отношението между пропан и бутан. Щом казваш, че тресе на ниски, то много е вероятно да не му достига вакуум за повече газ. Провери си маркучите при плочката където влизат в тръбата с въздух да не са разхлабени. Ремъка, ако не знаеш от кога е, го смени.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бензин почти не се усеща(само сутрин когато е студена),забравих да кажа че плочката я ръчкаха- неква мизерия изчистиха,и подаваха допълнително газ от друга бутилка.Иначе благодаря,утре ще ги скивам тия маркучи-ма не ми се вярва.Може ли да е от тоя ЕГР-да хвана да го изтръгна и захвърля далече?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ЕГР-а щеше и на бензин да е зле. Можеш да го затапиш, но едва ли ще се оправи с това.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега след празниците съм се уговорил с един дърт(уж разбиращ майстор),който ми говори за некви центробежни сили по делка,капачки,палци и т.н. :wooow: Ба ли мааму.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване