Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
DanieLa

На празен ход 3000 оборота

Recommended Posts

От два дена насам, колата е с изключително високи обороти на свободна - 3000! Това ми се е случвало и друг път, но е било някакси моментно, а сега е постоянно. Другото странно нещо е, че когато натисна съединителя оборотите се вдигат още. Днес, примерно, си чакам на червен светофар ... колата е на свободна - 3000-3200 оборота и започна сама да се форсира до към 4000. И така постоянно .. Някаква идея от какво може да е? Ааа да преди малко забелязах нещо, но не знам дали това е нормално - педала на съединителя се вдига нагоре, смисъл не стои като другите два, а като си сложа крака под него мога да го вдигна доста нагоре. Лятото сменях жилото на съединителя, евентуално нещо да не е закрепено както трябва. Много ще съм благодарна за съвети как може да се оправи проблема с оборотите, защото е много дразнещо и колата гори доста така.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засмуква въздух. Най-често става от маншона който свързва дроселовата клапа със всмукателният колектор.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване