Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
kriss

Лампа за изгорели газове

Recommended Posts

Здравейте,

Нова съм във форума и в въобще в света на Опел. Съжалявам, ако има и други такива теми, но не намирам това което ми трябва. Имам въпрос относно лампата за изгорели газове.

Когато запаля въпросната лампичка светва и си стои така, ест прочетох в книжката, че трябва да се отиде на сервиз.

Въпросът е следния- веднага ли трябва да я закарам или може да се поизчака, тъй като колата е още с транзитни номера и тези дни трябва да я регистрирам на другия край на България. Ще бъдат ли проблем едни 700 км отиване- връщане? Или е по-добре да я водя още сега да погледнат какво й има?

Уточнение- Опел Астра 1.9 CDTI

Благодаря :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да я снимаш тази лампа!

Ако можеш направи една бърза диагностика с газ и спирачка и ще видиш на таблото каква грешка ти дава !

Ако ти свети "check "това може да е за доста неща,а ако имаш индикация точно за изгорели газове и е карана колата на къси разстояния може да си иска регенерация, която за тези 700км.ще и дойдат добре!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Може ли да я снимаш тази лампа!

Ако можеш направи една бърза диагностика с газ и спирачка и ще видиш на таблото каква грешка ти дава !

Ако ти свети "check "това може да е за доста неща,а ако имаш индикация точно за изгорели газове и е карана колата на къси разстояния може да си иска регенерация, която за тези 700км.ще и дойдат добре!

Ето тази свети:

http://media.snimka.bg/9773/025802196-big.jpg?r=0

иначе утре ще пробвам да видя каква грешка дава.

Наистина ми е голяма чуденка да не й стане нещо на колата по пътя и съм на тръни.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре на диагностика да се закара помислих,че е астра Н!

А тази лампа е за много неща!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване