Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
widowmaker

Търся букси от инсталация на ел огледала с подгрев.

Recommended Posts

Вече 2-ра година возя едни ел огледала в багажника и май вече им дойде времето за монтаж...

Проблемът е, че нямам изградена инсталация във вратите (а е фейслифтова), което не е фатално,

имам схемата и знам как да го направя, но нямам 9 пиновата женска букса за джойстика, както и

6 пиновата мъжка букса, която би трябвало да е в инсталацията и влиза в гнездото на огледалото,

та ми трябват такива, за да не се налага да правя аграрни изпълнения със запоени жици...

Буксата за огледалото представлява ей такова нещо и реално се ползват само 5 пина от нея,

мисля, че е стандартна за Астра Ф, Г, Вектра Б и т.н., т.е. не е задължително да е от Корса или Тигра:

connectors.png

Подгревът тук за разлика от Корса Б се включва заедно с нагревателя за задното стъкло, т.е.

джойстикът за управление е без бутонче за включването му (имам и от двата модела джойстик).

9 пиновата мисля, че по лесно ще се намери, представлява квадрат и буксата на джойстика

от картинката влиза в нея:

90432359_2.jpg

Та ако някой има такива букси за продаване, нека да се обади... 0893414336, Даниел.

Предварително благодаря на всички отзовали се!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване