Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
DJ MARTO

Проблем с КЛИМАТРОНИК

Recommended Posts

Здравейте!

Имам проблем с климатроника на Зафира Б!

Когато си пусна духалките забелязах че не ми работи управлението на въздуха.Аз си натискам да духа само на предното то духа от всякъде другаде но не и от там!

Рвших пък да затворя всичи клапи и да остане само там за духане,но то пък избива от краката и изобщо не духа на това стъкло!

Нещо запушено ли има конзолата ли е развалена вече и аз не знам!

Ако някой знае моля да споделя!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, този е много неприятен проблем. Идва от управляващия панел на климатроника. Абсолютно същото нещо се случи и при мен, за щастие тогава колата беше в гаранция и смениха целия модул без да плащам нищо. Казаха че цената е около 2000 лв. на нов. Нямам идея дали може да се ремонтира по някакъв начин (тъй каот не ми се е налагало) или единственото е замяна. Доста често срещам такива оплаквания, което ме навежда на мисълта, че това е типичен проблем. За щастие след смяната вече години наред работи безпроблемно новия модул (да чукна на дърво). Не мога да преценя дали е добра идея и да търсиш такъв втора ръка. Разпитай тук-там майстори дали могат да се преборят с този проблем без да се сменя модула. Успех!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване