Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
gogito

Проблем с парното на автомобила

Recommended Posts

Уважаеми колеги мисля че имам проблем с парното на моята зафира б 1.9CDTI 120к.с дизел. Парното работи но не топли добре дори да увеличавам степента на вентилатора. Може ли някой да помогне и да каже какъв е проблема. Колата не е с климатроник. Благодаря предварително.

Редактирано от gogito

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Ако е с климатроник значи имаш печка!

Та моята зафира има проблем с нея и майстора ми каза че с печка щом запалиш веднага почва да духа горещо,но щом ми е била счупена трябвало колата да поработи 5 минути и чак тогава като загрее двигателя и идва топлото!

Може проблема да е същия!

Или имаш някъде запушени клапи,но мисля,че проблема ще е с печката може да е дала грешка и не раб.

Разглобяваш жапката и я погледни за:изваден кабел, топла ли е и дали е в изправност!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си с печка добре,но ако не си и не топли проблема ти е термостата.Аз имах следния проблем"Колата я запалвам и на място няма проблеми вдига градуси и големия кръг не е отворен,но когато дам газ и колата мине 1500 оборота и термостата веднага отваря"Докато разбера че от термостата идва проблема карах две зими на студено и минах през поне 5 майстора който не можаха да разберат че термостата отваря само от движението на водата.Дано съм помогнал.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ако е с климатроник значи имаш печка!

Искаш да кажеш, че всички с климатроник имат печка?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Смених термостата и всичко си дойде на място. БЛАГОДАРЯ!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване