Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
DJ MARTO

Подгревни свещи!

Recommended Posts

Както си карах и спрях на светофара изведнъж ми светна лампичката за свещи и оборотите започнаха да играят до 1000 а колата вървеще доста добре .

След като спрях пушеше така сякаш съм счупил турбо бял дим.

Угасих я и пак я запалих съвсем нормално но ми мигаше лампичката за свещи и колата пушеше бял гъст дим (като мъгла)

Ако някой знае от какво може да е проблема моля да пише

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата има предвид регенерацията на филтъра за твърди частици.Софтуера на колата пуска през определен период/километри почистване на този филтър.

И се случва горе долу това което си описал със пушека,но не съм наясно какви лампички светват по време на регенерация.

Също така не е добре колата да се гаси, когато прави почистването на филтъра.Може да се пуска и принудително с Оп-Ком.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При светване на тази по време на движение, се налага да се направи самопочистване на филтъра за твърди частици. Желателно е колата да не се гаси и да се кара на високи обороти- между 2500 и 3000. При мен самопочистването се извършва в продължение на 20-25 мин. като карам на 4-та с посочените обороти.Лампата гасне и всичко е по старому.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване