Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
himo

Преден лагер главина на Зафира Б

Recommended Posts

Здравейте колеги предстои ми смяна на преден лагер главина на Зафирата Z19DTH,понеже започна много да се чува вече.Днес ходих до Автосвят Русе и цената която ми казаха никак не ми хареса 500 лв. само за частта без труд.Има ли някой сменял въпросните лагери няма ли някакъв по-евтин вариант,и струва ли си подмяната с втора употреба лагер,че това са си доста пари.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не бих сложил втора употреба! Новото си е ново...а и съм се убедил, че пестенето от подръжка води единствено до по-големи последващи разходи...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е затова реших да не заложа на новото.За жалост обаче покрай смяната на лагера се установи нещо много неприятно за мен:ще се наложи смяна на маховик плюс съединител за скромните 1500 лв. което никак не ме радва но какво да се прави. :sad-smiley-050:

Редактирано от himo

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро сменях лагер главина на моята зафира и лагера ми беше към 280лв. и то не китайски.С труд ми излезе към 350лв.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро сменях предна дясна главина лагер закупена от мототехника русе цената беше 380 лв имаше и по евтини.Колата ми е опел зафира 2006 150.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване