Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Prosperous94

Закупуване на OP-COM

Recommended Posts

Здравейте колеги. Искам да си закупя оп-ком и да си го ползвам на астрата. Имам няколко въпроса. Някой купувал ли си е и може ли да даде мнение? Има ли начин да избегна китайските ментета? Струва ли си купуването му ако излезнат проблеми по колата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Струва ли си купуването му ако излезнат проблеми по колата.

Нали именно за това го купуваш. Добре е, ако може продавача все пак да ти даде някаква брошурка, упътване и да ти обясни поне основното. В най-лошия случай, ще виждаш какви грешки ти дава, за да можеш да им обърнеш внимание и да ги изчистваш. Не винаги това което показва като грешка е наистина точно това и не винаги "улавя" грешката, но в повечето случай компютърът е прав. Хубаво е да знаеш характеристиките на компонентите които ти показва, за да знаеш дали са нормални стойностите. В общи линии е това.

Успех.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре колега "питон" благодарим за полезните съвети но все пак имаш ли предложение какво да търсим

Колега Prosperous94 оп-ком--а върши идеална работа.Показва ти много неща.Цените са доста разнообразни.Аз гледах софтуер +кабели от 60 до 120 лева на немски и английски.

http://sklad66.com/cms/OP-COM.html

Давайте предложения.

http://www.programatoribg.com/opcom/

Редактирано от aatri

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз закупих от склад 66 оп-кома. Всичко точно работи, нямах грешки и тнк. Разбрах че колата е на 206 хиляди км. Пуснах си дневни светлини, заключване в движение и CDL(deadlock).Само не успявам да си записвам живите данни на двигателя. Доволен съм от покупката като цяло.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване