Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
miro_9703

Няколко въпроса за Vectra B

Recommended Posts

Здравейте, имам няколко въпроса около Vectra B 97-ма година, 1.6 моно, 75 коня. Значи реших да си сложа ксенон на къси и дълги. До колкото знам крушките ми са H1 и H7, но коя е за къси и коя е за дълги незнам. Въпроса ми е две ксенон системи ли трябва да купувам или има друг начин да се направи ?

Другото, което ми се иска е да си оправя дисплея, който показва час, дата и температура/мисля, че му викат борд компютър/. Тук във форума, четох, че кабела, който свързва платката с дисплея се прецаква и е описано как се оправя, но не намерих тема, как се изважда самата кутия от таблото, та ако може да ми обясните. Вида на дисплея мисля, че е TID -моментен разход и други глупости не показва, а само час, дата и температура.

Третият ми въпрос е имате ли идея, защо ми скърца таблото отпреде където има решетка, да духа към стъклото. Благодаря предварително на всички включили се в темата и моля да ме извините, ако съм допуснал някакви грешки, но съм от телефон ....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване