Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
sinclar81

Автоматични светлини настройка

Recommended Posts

Здравейте колеги, искам да ви попитам за автоматичните светлини на зафира б. В момента са ми включени на 0 и след запалване отпред светят фаровете без габаритните светлини и отзад габарит. Вътре не свети подсветката на копчетата, и навигацията свети с дневен фон. При поставяне на позиция Авто през деня работи както по горе описаното, но когато се стъмни отзад изгасват всички светлини. А отпред се задействат и габаритните крушки, вътре се вкл. светлините на копчетата и нощен режим на навигацията. С Оп-ком задействах при Авто да светят и отзад светлините, но цялата система вече работи като на нощен режим без да се сменя. В Оп-ком е включено на версия 5 и на сензора за светлина е на включено и на двете. Как да направя така, че през деня да светят отпред фаровете, отзад габарит и вътре навигацията на дневен фон и без светлини на копчетата. а нощем фарове+габарит отред и отзад + нощен фон и свет.на копчетата? :) Надявам се да сте ме разбрали, че е много сложно за описване. Благодаря предварително.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разглеждал ли си тези възможности :

http://www.astra-h.ru/s_light.html

Би трябвало за зафира Б да са същите,!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разглеждал съм я тази страница, и пробвах различните версии но нещо не видях разлика. Май ще пробвам отново.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мои наблюдение с оп-ком с които съм пробвал са ограничени възможностите,но с tech2 със сигурност ще е по-добре да се програмира!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко си оправих сам с Оп-Ком просто не бях задействал сензора за светлина.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване