Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
snaiperisto

Kak да пробвам ЕГР на DTI ?

Recommended Posts

Колата ми е Астра Y20DTH 2003г с електрически ЕГР , моя не работи , а вече трети пробвам и всичките не бачкат.

Пробвам ги , само като ги закача на моята букса и запаля колата. Вече си мисля , дали пък не трябва да ги монтирам на колата , за да има някакво усилие върху клапана , от изгорелите газове?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не го тестваш коректно ,но замислял ли си се че дори и да работи на момента в многоблизко бъдеще ще издаде багажа.Колко ти искат за втора употреба ел.ЕГР?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във вчерашния случай, 60лв , преди време пробвах един на колега от другия форум за 80 лв. и още един за 80лв.

Знам че няма гаранция, че ще рботят дълго , но нямам избор. Почти не го карам този Опел, но ми омръзна, когато го карам, все да съм в авариен режим.

Знам за симулаторите, онзи...ботевградския се пробва преди половин година с неговия "извънземен" симулатор за 230лв "с монтаж" и нещо не стана. В Пазарджик някакъв човек твърди , че на 100% за 70лв ще ми монтира работещ симулатор, но не ми се рискува разкарването до там.

Някой тук ако може да направи нещо, съм склонен да опитам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за около 200 лв се изолирва софтуерно и компа повече не го търси и забравяш ,че си имал егр.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване