Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Здравеите колеги на скоро си взвх корса б 1.4 16в 1995г покарах я малко но се счупи. Ето какво се случи както си карам и педала на саидинителя ми падна доло и все едно нямах саидинител после пък се дигна много нагоре не знам какво стана и после краи не иска да зацепи давам си газ вклучвамси на 1 и не немърда изобщо пускам саидинителя и неиска моляви ако някои може да помогне помощ. Извинявам се ако има подобна тема.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигни капака и виж жилото за съединителя здраво ли е?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жилото е здраво един приятел ми каза че феродовият диск има главинка или глава не знам точно но тя се била счупила но трябвало дасе чува някакво ромолене но несе чува

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни дали влиза на скорост. Ако да, няма мърдане трябва да правиш кутия и недей да пестиш смени всички лагери и глупости. Да ще дадеш една шапка пари, но поне ако е направен качествен ремонт повече кутията няма да я пипнеш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите ами скоростите си влизат савсем нормално всичките при запален и огасен двигател но не зацепва тези дни ще доиди един приятел монтиор дая види ще споделя проблема ако неми помогните яие преди това де :-D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж механизма на самия педал отдолу за всеки случай!

Ако се вкл. скоростите, наистина може да е превъртял феродовия диск и да увлича скоростната кутия и да включват скоростите!

Прегледай също и скоростно лостов механизъм!

Редактирано от stoqn

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги мисля че щтеви ориантирам още малко . преди малко пеобвах като вклуча 1 да пускам саидинителя и тръгва на оборот без дасе тормпзи но като давам газ нищо и се пак саидинителя стои по горе от другите педали .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване