Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
vLaDi_RaCiNg

Проблем с окачване на Тигра Висока, искам ниска

Recommended Posts

Имам проблем с Тиграта, купих си 4 чисто нови пружини 60/40мм. предницата ми стана много яко, обаче задницата много висока 9см. разстояние от гумата до калника....смених пружините отзаде с други бели на цвят от АСтра Ф стана 8см....трябват ми някакви мноого меки пружини, мисля си от Корса А да взема да пробвам, защото този модел са много леки по принцип и незнам искам ниска, искам гумата в калника..........

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше едно момче от Варна - той слагаше някакви пружини отпред и отзад и получи това което ти искаш .. не влиза във форумите вече щото смени марката .. но доста хора го познават и се виждат редовно с него, ако те могат да го попитат и да кажат какви точно е ползвал за отзад ще ти е от полза ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Имаше едно момче от Варна - той слагаше някакви пружини отпред и отзад и получи това което ти искаш .. не влиза във форумите вече щото смени марката .. но доста хора го познават и се виждат редовно с него, ако те могат да го попитат и да кажат какви точно е ползвал за отзад ще ти е от полза ..

Какъв Опел е карало това момче, как се казва име, никнейм, нещо инфо......???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Какъв Опел е карало това момче, как се казва име, никнейм, нещо инфо......???

Мисля, че става дума за compacta > opelclub-bg.com/forum/index.php?showtopic=20521&st=0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мисля, че става дума за compacta > opelclub-bg.com/forum/index.php?showtopic=20521&st=0

Точно - Симо compacta се пишеше във форумите

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Имам проблем с Тиграта, купих си 4 чисто нови пружини 60/40мм. предницата ми стана много яко, обаче задницата много висока 9см. разстояние от гумата до калника....смених пружините отзаде с други бели на цвят от АСтра Ф стана 8см....трябват ми някакви мноого меки пружини, мисля си от Корса А да взема да пробвам, защото този модел са много леки по принцип и незнам искам ниска, искам гумата в калника..........

интересно при мен проблема е обратния ... отзаде става ниско а стпреде високо ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
интересно при мен проблема е обратния ... отзаде става ниско а стпреде високо ...

Дай да правим бартер тогава, твойта задница на мойта кола и мойта на твойта, така ще си реша проблема :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване