Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
alexandrov2

Странен проблем с предни спирачки.

Recommended Posts

Здравейте колеги. От няколко дни колата се държи странно,при скорост над 50 км. при натискане на спирачките се активира АБС-а не винаги но често,сухо , мокро все тая .С нови зимни гуми съм, експериментирам да не би да е от настилката но не е. Миналия месец сменях преден лагер-главина който е с капсулован датчик,но проблема е от седмица. Лампи по таблото не светят и се притеснявам да не би някой път да реши да не спре. Поздрави.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,развитие по темата има. АБС се задейства вече и с леко натискане на педала,много грозно чувство,проблема се появява след като съм минал 3-5 км градско ,тоест ползвал съм спирачки. Днес светнаха лампите на АБС И тракшън контрола и всичко се оправи със светещи лампи спира без гадното ритане в педала и гадните звуци и имам чувството че е с една идея по пъргава.След гасене на мотора и последващо запалване лампите не светят и проблема с ритането в педала го има.Накладки има,няма блокирали части по апаратите. Ужас.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети грешките и ще разбереш за проблема!

Щом светва лампата на АВС-а значи не сработва някоя главина!

Редактирано от stoqn

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване