Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Dominov

Проблем с шум в двигателя на Астра Н

Recommended Posts

Здравейте колеги,

преди време писах по други проблеми.... Доста неприятно но се оказва че в момента в които реша един проблем се появяват нови 3 !Бях писал за проблеми с халогените -проблема се реши след посещение на официален сервиз , писнаха ги софтуерно! Имаше и тропане в по ходовата чест (не можаха да ми кажат от къде идва в посетените 4-5 сервиза) отново решен в официалния сервиз след смяна на предни амортисьори, втулки предни носачи ,тампон преден мост! Това преди 2 седмици, и сега нов проблем....

Запалвам колата и някакво странно чукане във и около двигателя, някак отдолу е като че ли. Това е само запалена, на место, при подаване на газ звука изчезва, педала на съединителя ми сякаш пулсира усещам някакво чукане в него!Иначе превключва добре,няма "хъркане" или стържене при смяна на скоростите! Пак казвам, чува се като че някаква ламарина се е разхлабила и нещо се удря в нея, и само когато не е на скорост, или когато е на скорост но е натиснат съединителя!

Че ще се ходи в сервиза ще се ходи, но моля някой ако знае да ме насочи какво ме очаква за смяна този път.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маховик, това е за сега диагнозата.Като разглобят колата ще ми кажат и дали ще се сменя и съединител !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 за маховик.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване