Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
turbobi

Opel Omega B X20XEV Проблем !

Recommended Posts

Здравейте, горепосочената кола Opel Omega B X20XEV 1998г. от скоро време ми прекъсва в движение, всякаш работи на 3 цилиндъра и няма никаква мощност едвам изкачва баирите, като натисна рязко газта и придръпва много гадно, тръгна да изпреваря някой и тя прекъсва, тюфка, като работи на място се чува как тюфка и леко гърми, това го прави като достигне работна температура 90 градуса някъде, като си позагрее колата и започват мъките, на бензин нямам никакви проблеми нито прекъсване нито нищо, сменял съм свещи NGK Bkr5 мисля че бяха, гледах кабелите на тъмно дали има искри или нещо при запален двигател нямаше, гарнитура на капака на главата сменях защото предишните свещи плуваха в масло а до колкото знам маслото изолира, помогнете ако някой се е срещал с този проблем нито ми свети чека даже до сега никога не ми е светвал.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

ако разбирам правилно колата прекъсва на газ само? Ако е така ходил ли си при газаджия? Това прекъсване може да е от заминали дюзи или мембрана на редуктора.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега

Имах същия проблем преди време.На газ се проявяваше а в последствие и на бензин.Понеже газта е по чуствителна към запалването.Та на 80% си мисля за кабели.Моите газаджии го хванаха веднага обаче аз преди това неможах.Оказа се много малка цепка на пробил кабел.По памет кабелите Bosch ми бяха 90лв а имаше и Beru май към 120лв.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване