Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Тафчо

Чистачки, какви купувате?

Recommended Posts

Здравейте колеги, през последните две години откакто свалих оригиналните чистачки постоянно сменям някакви по 5-6лв универални понежа за нашия захват намирам или такива с 5 адаптера или Бош за 80лв комплекта. Досега не ми се даваха толкова пари ама ми писна през 3-4 месеца да купувам някакви и след 1 месец пак да ме дразнят, та вие какви чистачки ползвате и стрували си инвестицията в Бош Аеротуин, много прехвалени награда на ADAC май имат за най-добри чистачки...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, и аз минах през рализчни евтини модели и в крайна сметка се върнах на оригинални Bosch Aerotwin. По-добра чистачка до момента не съм ползвал и съм много доволен. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колега, и аз минах през рализчни евтини модели и в крайна сметка се върнах на оригинални Bosch Aerotwin. По-добра чистачка до момента не съм ползвал и съм много доволен. :th_up:

Ясно значи :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти да провериш цените в английския ebay, защото има сериозна разлика в цените понякога и може да грабнеш някоя добра оферта. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега един приятел с авточасти ми препоръчва Валео. Мнение?

Редактирано от Тафчо

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Валео-то е истинско най-вероятно трябва да са добри. Гледам, че някой модели идват по-скъпи и от Боша, което трябва да означава, че са позиционирани високо като марка. Аз лично не съм ги ползвал никога и не мога да кажа преки впечатления. Ако е добре цената - пробвай ги. Тамън после ще кажеш мнение как са. :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така взех Валео Екстрийм.

Валеше и дъжд за щастие, първите впечатления: чистят перфектно, докато старите махаха капките, но оставяха стъклото леко като мазно Валеото изчиства перфект. Малък минус е, че при връщане назад чувам лек шум от голямата чистачка, ще видим дали ще изчезне. За мен най-важно е да чистят добре и да са по-издражливи. Взех и задна Валео.... открих, че имам стъкло за задно виждане така да се каже :D

За предните комплекта ми струваше 60лв. с намалението ( изписано е, че са точно за Зафира 2), а задната 15лв.

След известно време пак ще напиша за мнение ;)

10828092_10203987703120566_487030667802327903_o.jpg

Редактирано от Тафчо

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодарим за мнението. И още повече, че се казва и някакъв недостатък на продукта ако има такъв. За съжаление повечето хора се страхуват да кажат ако това, което са си купили има недостатък. Аз за сега от Боша съм доволен - от лятото на 2014 до сега не са мръднали като качество и няма никакъв шум. Да видим колко ще изкарат. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да споделя добри впечатления от марката Trico. Ползвам ги на Астра Н вече година и половина, зима и лято. Проблеми не съм имал, няма шумове, чистят отлично при всякакви условия. Цената с отстъпка е 25 лв. за двете предни чистачки.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лятото взех Champion, предни за 60-тина лева. За сега чистят перфектно и са тихи, ще видим колко ще продължи така...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз след около три месечно използване на Валеото особено в тея дъждове и гадно време съм много доволен, няма го онова съвсем първоначално шумене. Засега си струва всеки лев, остана само и да са издражливи. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм с валеокато чистене съм доволен но повече никога няма да си ги купя. Ако е малко по слаб дъжда или снега така силно обаче толкова силно шумят или по точно стържат, че имам чувството, че ще оглушея. Ужасен шум. И аз съм решил от ебей да си поръчам бош аеротуин.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От всичко, което съм тествал до момента Бош Аеротуин е най-добрия вариант (такива са и оригиналните). Ако някой намери нещо друго добро, да споделя. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделям много добри отзиви за чистачки с марка TRICO - към 40 лв. е комплекта, добри са и вършат работа при всякакви условия.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване