Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

zdraveite iskam da pitam zashto ne iska da zapali smenih bobinata a i ne hvurga tok na kabela kum delkoto mojeli nqkoi dami obqsni kakvo moje da ee izvinqvam se ako ima tema za neq kolata e opel vetra 1.6 monoijekciq 75 konq

Редактирано от ludia_max

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега постарай се да спазваш правилата на форума и коригирай поста си :rulez:

17 Използвайте кирилица, не пишете с latinski bukvi! Ако не разполагате с кирилизатор на компютъра, ползвайте вградения във форума. Постинги на латиница ще бъдат модерирани. При повтарящи се нарушения ще последват административни мерки! Нежелателно е ползването на цял или частичен текст с одeбелени, оцветени, подчертани или ГЛАВНИ БУКВИ! Читателите на форума са с достатъчно добро. зрение. Ползвайте голям шрифт само при нужда от акцентиране върху част от текста.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се но немога да го намеря това където ми казваш извинявай много мойеш ли дами обясни по подробно

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти имаш ли завършен 8 клас ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мислех че има хора свестни като ги питаш нещо а нете питат кой клас си немам дори и 1 клас

какво мога да направя като съм нов тук и не знам къде е за тази кирилица

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смених го но сутрин по трудно пали и като тръгна има едно две придръпвания и някой път се оправи но някой път продулжава повече

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е някъде там-свещи,кабели,горивна помпа или горивен филтър :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване