Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Ivooo

Проблем с ксенон

Recommended Posts

Така и аз да питам нещо

имам BiH4 ии започнаха едни аномалии като едната крушка почна да свети по синьо и сега в момента бие към зелено :(

това е признак че крушката си заминава или баласта ??

дайте съвет

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

крушка , лека полека си заминава :) за 50 лв мога да ти пратя . Само трябва да ми кажеш какъв цвят искаш

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да можеш, може и да не можеш.БиКсенона който ние продаваме реверсира + и - и така сменя къси дълги.Повечето ксенони са на друг принцип, при дълги пускат постоянен + към лампата.Ако сложиш нашите не знам колко ще работи къси ,дълги преди да опече ел.магнита.Китайците имат много видове БиКсенон.Най-добрия до сега който съм слагал е на моята и на Никито на астрата, те са с кондензатор и така има много хубав ток и много държат, но нещо идваха скъпи и вече не ги внасят.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми на това вие трябва да имате отговор :) като по разбиращи

моя е VERTEX

Lubo1 от къде си ?

то ако ще сменям крушка ще сменя и двете.....

то уж са в гаранция.... само където в пловдив и не знам дали това се поема от гаранцията ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ми на това вие трябва да имате отговор :) като по разбиращи

моя е VERTEX

Lubo1 от къде си ?

то ако ще сменям крушка ще сменя и двете.....

то уж са в гаранция.... само където в пловдив и не знам дали това се поема от гаранцията ?

докато не проваш няма как да разбереш

от колко време го имаш и те ли ти го монтираха ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове