Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
cameraman

Кожени маншони за скоростен лост и ръчна спирачка

Recommended Posts

Колеги, откъде мога да си взема кожени маншони за скоростен лост и ръчна спирачка за Астра Н хечбек че моите за захабени и протрити

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е полезно това инфо!

Къде мога да прочета повече, за това как се сменят? идеи?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ги сменял. За ръчната се сменя лесно, но за скоростния лост си е зор. Тези от ебай за скоростния лост не са същите и трябва да се преправят. Най-добре си намери някой да ти ушие. Иначе вадиш скоростния лост избиваш топката и сменяш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Надежда на Бели Дунав в блока с аптеката след билата в дясно посока бакърената отзад е ателието на Тошо тапицера. За 15 лева комплекта като се занесат старите ги прави по добре от оригинала. Карам шеста година и който иска да ги види да пише на лични да му ги покажа в София. За демонтаж топката не се маха ако са били оригинал на ръчната се сменя по-лесно.

Редактирано от kkniango

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Има ли някъкво описание или снимки как се маха маншона на скоростния лост и ръчната.Ще бъда благодарен ако някой ме осветли по въпроса. :beer:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,

би ли дал контакти на Тошо тапицера?

Мерси.

В Надежда на Бели Дунав в блока с аптеката след билата в дясно посока бакърената отзад е ателието на Тошо тапицера. За 15 лева комплекта като се занесат старите ги прави по добре от оригинала. Карам шеста година и който иска да ги види да пише на лични да му ги покажа в София. За демонтаж топката не се маха ако са били оригинал на ръчната се сменя по-лесно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване