Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
sss_memo

Astra J XER 74 kW

Recommended Posts

Здравеите ,искам да ви споделя моята тема .Купих си Астра през 12.2013 и сега след една година почна да се чува особен шум от двигателя,а пък още е на 21 000 км и е в гаранция.Закарах го в сервиза и като я видяха ми казаха до го оставя,не можаха да ми кажат какъв е проблема веднага и ми казаха че ще ми се обадят,след една седмица ми звъннаха и ми казаха че ще поръчат една част ,това което е за смяна.Вече минаха 20 дена и очаквах вече да е готова и отидох в сервиза и ми казаха че не е готова ,оказа се че не е било от това ,което те са сменили и ми казаха, че пак се чувало този шум.Не могат да установят проблема от къде е и ми казаха да чакам и че те ще ми се обадят,не се знае кога?????На някоѝ дали му се е случвало подобно нещо?Дали имам право на компенсации(заместващ автомобил) все пак е нова кола а пък да чакам 40 дена ,може и да е повече не ми казват окончателно нещо..Много ще съм благодарен ако някои ми каже нещо по темата.. :help: :help:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шумът при моята се оказа от забравени слънчеви очила в предната джапка на шофьора(паднали доста надолу). При движение се чуваше доста дразнещ шум, но при теб,щом е двигател, значи е нещо друго, успех с отстранявянето и да споделиш от какво е.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеѝте ,намериха проблема.Буталните болтове ,от тях чувало шума ще ги сменят , добре че е в гаранция . :blush:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване