Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Сладури, колата е при мен - няма такава красавица, като се поосвестя малко ще кача снимки.

Двигателя е 1.0 12 V. 98 г., на 84 000 км, поне така показва, пък на мен не ми и дреме, газ няма да слагам - отказах се. Черната ми перла е модела Swing. Има си всички екстри за кола 98 г. без клима, но пък... абе нали се отварят прозорците. :super:

Много съм щастлива, просто няма такава радост. Утре отиваме да оправим всички книжа и край. Снощи паркирана пред блока, а аз цяла вечер сънувам, че я карам. Никога преди това не съм сънувала, че карам определена кола, а снощи сънувах, че си карам моята. Събудих се толкова неописуемо щастлива, не мога да ви опиша. Колата я взех за 2900 лева, с 4 нови летни Мишелина, и 2 зимни. Та така. Сега отивам да променя инфото в профила ми. Вече карам КОРСА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :opel_forever::opel_forever::opel_forever:

Искам сърдечно да благодаря на всички за съветите и подкрепата и да си запазя правото да продължавам да досаждам и занапред.

Безавариен и успешен ден от мен :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер.Аз моята като я купих не можах да спя спокойно докато не и направих каското а що километри и навъртях докато я покажа на този онзи приятел. Пък някой ден може да се лъзнеш с нея до ОМВ Бъкстон на някоя сбирка да я видим корсичката.Хиляди безаварийни и да те слушка много и да си я глезотиш ! :opel_forever:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита Корсичката и със здраве да си я караш.Извинявам се,че умишлено ще се отклоня от темата-моята я взех миналата година на 15.10.Бехе със Старозагорски номера и още щом я взех я прехварлих при нотариус на мое име.Не можах да спя от радост и от страх да не би да не мога да я регистрирам в Сливенския КАТ,понеже си мислех,че съм забрави някои документи.Изминаха 7 месеца от както я имам и все още продължавам да си я обичам,да и се радвам и да си я глезя.Извинявам се още веднъж,че се отплеснах от темата,но се сетих как се сдобих с моя фастак и не се сдържах и аз да разкажа

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер готино и уютно ми е тук сред вас, а в тази тема всеки може да си пише и отплесва колкото си иска. Целта тук е да помогнем, кой с каквото може, на бъдещите собственици на Corsa.

Аз ще уреждам документи с нотариуса в събота, че мн натоварено през седмицата, и другата седмица живот и здраве ще тичам в КАТ. Когато всичко ми стане готово задължително ще се появя на сбирка, нека да е уикенда само. Нямам никакви отрицателни впечатления към момента - колата е прекрасна и е истинско удоволствие да съм зад волана. :19a: :love_opel:

Поздрави!!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А снииииимкииии?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сууууууууууууууууупер готина колица! Със здраве да си я караш и много безавариини километри да и навъртиш!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна е на външен вид и салон! Много безавариини километри! Малко скептично съм настроен към 1.0 и трите цилиндъра, но се надяваме да си те слушка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И цвета е подходящ за корса. Много ги отваря чисто черното. По моята го съдя

Честито, много да си я гледкаш и тя много ше те слуша :respect:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво браво гледам че воланчето е от корса Ц незнам дали ги слагат и на Б-тата :) Уникално е ! супер.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито.Със здраве да си я караш и само хубави и безаварийни моменти да имаш с нея :love_opel: :flag_opel: :respect:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви!!!!!!!!!!!

Половината народ около мен и той скептичен към този двигател, да не говорим

че тази кола най-вероятно газ няма да помирише и отсега са ме заоплаквали как ще карам на бензин :rotfl: То аз верно, че си правя към 50 км на ден, но пък за какво работя в крайна сметка :opel_forever::wub:

Съвсем случайно се оказа, че колата е на 83 000 РЕАЛНИ км - в мен е сервизната книжка и цялата история на колата ми, технически прегледи, смяна на масло и филтър и тн.... :19a: - пък ние нали сме си скептици и все си мислим, че ни лъжат.... та така. Късмета на начинаещия. Якото е, че не се налага да сменям ангренажен ремък, щот е с верига. Утре на заплата се справям с маслото и си свиркам :eusa_whistle:

Да си призная сега за черното - аз през цялото време се майтапех, че ще си избера Корсата по цвят, и то накрая така и стана :mhihi::mhihi::mhihi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Браво браво гледам че воланчето е от корса Ц незнам дали ги слагат и на Б-тата :) Уникално е ! супер.

Не. Това си е на Корса Б/Тигра А фейслифт волана. На Корса Ц е по-различен. Този е същия като на Астра Г. :icon_smile:

exploited сега събери за едни джантурки готини и колата ще придобие коренно различен вид.

Редактирано от icemann

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам. Съгласна за джантите. Сега предстои ремонт на апартамент, но след месец ще търсим като джантите на Зелената ябълка - много са слънчеви!!! Някой да има представа колко парички ще ми коства този кеф?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колежке с здраве да си я караш и много безаварийни :opel_forever:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен си вземи corsa 1.4i 16V ecotek 90 коня аз сам много доволен от нея преди 2 години си я внесах от италия има всички екстри много варви vsqko bmv do 2.0 ми диша прахта много доволен ще останеш

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тя колежката отдавна си кара корсата :blush:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам Опел корса 1.4i 16V 90Hp Ecotec и честно да ви кажа...страхотни са...бях чувал че горели масло но това са митове и легенди...сменям си маслото и капка не ми е прогоряла..така че не я изключвай като вариант...аз мойта като си е купувах беше с 13-ки джанти и беше пълна осичка...сложих после 14-ки джанти и честно казано съвсем лека промяна имаше в набирането но това е защото я карах с гуми 185/60/14 ... количката си заслужава...няма да сбъркаш :th_up:

Редактирано от dido8704

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Карам Опел корса 1.4i 16V 90Hp Ecotec и честно да ви кажа...страхотни са...бях чувал че горели масло но това са митове и легенди...сменям си маслото и капка не ми е прогоряла..така че не я изключвай като вариант...аз мойта като си е купувах беше с 13-ки джанти и беше пълна осичка...сложих после 14-ки джанти и честно казано съвсем лека промяна имаше в набирането но това е защото я карах с гуми 185/60/14 ... количката си заслужава...няма да сбъркаш :th_up:

Извинявам се,че се намесвам,но ако прочетете постовете по-назад ще видите снимки на Корсата на колежката.Така,че е излишно да пишете каква кола да си вземе при условие,че колежката вече има Корса

Редактирано от dido8704

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хех ... извинявам се много...не бях видял снимките и последните коментари :dancing: :dancing: :dancing: А иначе колкото до колежката с корсата :idiot: :idiot: Колицата е страхотна....да си я кара със здраве и много безаварийни....пък живот и здраве може да се видим на някой от съборчетата :flag_opel: :flag_opel:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте драги форумци!

В процес на търсене на кола съм... И за момента имам привлекателна оферта за една Корсичка 95/6-та 1.4 16v ECOTEC... Спортната версия се води май, оборудвана с еърбег ел стъкла-огледала като цяло много добре изглежда!

Питането ми е на какво трябва да обърна внимание при по-обстоен оглед, да я водя ли в сервиз на ОПЕЛ да я прегледат там или може и в кварталния...

Като цяло моля дайте съвети и мнения за този модел...

Благодарп предварително!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително да я караш в специализиран сервиз на опел.Нека и хвърлят едно око в сервиз ама то това не ти е гаранция.Да се огледат за удари и за гнилочи. НЕка някой колега да каже нещичко и за двигателя. Аз мога да дам мнение само за C14NZ а какви парички ти искат за тази корса и на колко хиляди е двигателя ?

Редактирано от h8r

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като ходиш на преглед нека ти видят дали всичко си има и дали всичко което трябва да си има си е там тоест ще ти дам лесен пример един приател преди няколко месеца взе корса 1.7 Д исузо мотора желязо мотор и аз съм с него обаче корсата беше без хидравлика абс и много други неща в последствие обаче като погледнах тук таме колата се осъмних и проверихме и в крайна сметка се оказа че колата трябва да има абс хидравлика и незнам още колко неща но всъщност ги няма ............ :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новоизлюпена шофъорка съм и искам да си купя кола. Спряла съм се на Опел Корса, но не знам дали 1.2 или 1.4 Моля , ако някой може да ми посочи предимства и недостатъци на двата модела, за да ми помогне в избора. Благодаря!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корса каква? Б или Ц ? Иначе и двете са добри принципно, каквото и да избереш предполагам ще останеш доволна :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване