Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
an123

проблем със спирачките

Recommended Posts

Колеги имам следният проблем.При тръсване ми блокира задното колело и като натисна спирачките се оправя.Ходих в сервиза смениха цилиндър но това изтрая само 2 дена.Днсес пак се случи същото.Това става когато гумата мине през някоя неравнина или дупка.Ходих пак в сервиза видимо няма никакви проблеми нито в лагер нито в накладки всичко е нормално.Моля някой ако е имал подобен проблем нека каже.

Редактирано от an123

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм имал подобен проблем, като допълнително това ставаше много често и при намокрен барабан, при това с нови накладки и спирачен цилиндър. Лично аз не можах да установя конкретна причина, И понеже нашите бараки са си износени, моето мнение е, че цялостната амортизация на елементите на задните спирачки е истинската причина. Комбинацията между остарели пружини, термопластина, трудно подвижна щека, подбити накрайници на щеката за мен е реалната причина. Как съм оправял проблема - често почистване, смазване и подсушаване на всички елементи. Е, ако си намериш чисто нов саморегулиращ се механизъм, но не менте, би могло да разреши неприятното преживяване.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същия проблем го реших като си купих нов комплект саморегулиращ механизъм. Трябва да внимаваш,защото са различни за ляво,дясно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване