Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
DanieLa

Странен звук при натискане на съедиителя

Recommended Posts

Офф, пак проблем с Тигрицата... Проблема е следния, при натискане педала на съединителя се чува странен (доста дразнещ) звук. Освен това скоростите не искат да влизат, а ако влязат след това не мога да освободя от скорост. Някой, ако може да ми отговори дали става въпрос за проблем със съединителя или скоростната кутия.. :help:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аксиалния лагер е за смяна,щом не можеш да вкл/изкючиш скоростите,може да се пробва с натягане на съединителя,но щом се чува това виене,по-добре е да се свали.По принцип за да се получи това,не е обръщано внимание къде и как отделя съединителя и не е регулиран :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали ще се наложи смяна на съединителя, да се подготвя психически, че тия дни ще я вкарвам в сервиз :)) Сменях го преди 30 000 км и искрено се надявам да не го сменям пак, че ми идва соленичко...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

30х.са малко за съединителя, но зависи как е експлоатиран все пак.Може да мине само с регулиране от жилото,ако не те дразни звука от аксиалния лагер.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ми се обадиха от сервиза и направо ми стана лошо... за смяна са съединителя, този лагер и скоростната кутия... и честно да си кажа се чудя дали да я правя :(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване