Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
serta

вектра б тресе на газ

Recommended Posts

Здр.колеги имам вектра б x20xev.с Г.И.Та проблема е следия,сутринта запалих колата както е редно на бензин и без пролем няколко километра докато загрее и включи на газ,и като се почна едно тресене,придърпване като че заработи на три цириндара,на всичко отгоре светна и онази жълтата лампичка на таблото която показва че има някакъв проблем по колата .Загасих за малко след което запалих пак колата на бензин и лампата загасна до момента когато включи на газ ,тогава пак същото жълтата лампа светна и започна да претриса.Ясно е че проблема е от Г.И. но каво точно може да е?Възможно ли е да ми е заминала газовата реика която е на около 30хил .км. или е нещо друго?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема се реши колеги,оказа се че газовата рейка си е заминала,от нея се подавало и грешна информация на компа и затова на бензин не работила добре/поне така ми обясниха газаджиите/и така след смяна на г.рейка всичко се оправи,колата работи доста добре на бензин и на газ,падба ми и разхода.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване