Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
DanieLa

Как да я отворя?

Recommended Posts

Така, проблема е следния. Колата е заключена и не иска да се отвори със дистанционното, а ключ за вратите нямам. Та въпроса ми е как може да се отвори тази кола? А, да, забравих да каже, че има аларма (нямам идея каква) и в момента лампичката на алармата не свети, а това никога не се е случвало. Дали проблема е в алармата? Ако някой даде съвет какво да правя много ще ми помогне!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменете батерията на дистанционното!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги забележете че е писал че не свети лампичката на алармата. По-скоро да се е разместил някой кабел за токовете ме съмнява. За ключар не знам каква цифра ще ти съобщи но за направата на клюз БЕЗ чип в Шумен преди около месец ми бяха казали 40лв, ако не ме лъже паметта. Съответно може би ще ти вземе и още 20-30лв за самото отключване. Лично мое мнение.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера най-накрая отворихме колата, но нз какво се случва... Смисъл, не съм сигурна дали е възможно акумулатора да падне до такава степен, че абсолютно нищо да не светва ( нито лампата, когато се отвори колата, нито лампите по таблото, когато завъртях ключа). Дали е възможно от евентуален проблем с алармата, колата да блокира, ако мога така да се изразя? BTW предстои зареждане на акумулатора, но дотогава ... няма да са ми излишни вашите мнения :blush:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на баща ми акумулатора така умря от раз и то когато бяхме на почивка :biggrin: Моя съвет е да си направиш ключ, поне с него ще можеш да я отваряш. И си мисля че акумулатора е за смяна и след зареждането може нищо да не се промени.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като го заредите, го замерете да проверите дали колата зарежда нормално или може да има някаква отечка която да консумира ток.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително да проверите за утечка и как зарежда алтернатора.

Моят акумулатор на месец и половина чисто нов и падна от раз, като колата не беше карана 2-3 дни. Оказа се утечка. След отстраняването на утечката всичко си е наред.

От автоключари зная, че отключването на автомобил струва като пари в диапазона 80-120 лева в зависимост колко сложно е отключването на конкретния автомобил.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

рокера, казвате, че акумулатора е паднал от раз, таблото светеше ли? На мен няколко пъти ми е падал акумулатора, но винаги съм имала светлини в купето...Мен ме съмнява проблема ми да е в акумулатора

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди направо от където си го купила и да го проверят, ако има проблем го отстранете. Ако няма предяви рекламация и да ти го сменят.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване