Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
mimo

осветление на таблото на вектра Б

Recommended Posts

Здравейте колеги ако можете да ми помогнете ще съм ви много благодарен . Купих си вектра Б преди около година до миналата седмица никакви проблеми почти не съм имал с нея но от една седмица насам обикалям почти всички майстори в околията и никой не може да помогне . Та да карам по същество колата изгуби всички видове осветления таблото не свети врътките на парното също копчетата за климатика, подгряването на огледалата/задното стакло и т.н . Също така не ми светят и халогените и задните осилени светлини когато оставя фаровете пуснати вече нямам сигнализация преди пищеше сега не , когато погледнах бушона на халогените беше изгорял но сложа ли нов веднага гори . Ако някой може да помогне да пише БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отиваш при електричар да ти прегледа основно инсталацията,проблема ти е някъде там :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е пределно ясно , къде ми остава да отида просто питам дали някой е патил нещо подобно

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намери някой приятел с Вектра б и пробвай с неговия комутатор за фаровете. Вади се с издърпване. Ако е същото пиши.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намери някой приятел с Вектра б и пробвай с неговия комутатор за фаровете. Вади се с издърпване. Ако е същото пиши.

[/quote Пробвах го този номер колега но не стана

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване