Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
strorm

Radio Philips Car400

Recommended Posts

Здравейте

Имам радио Philips Car 400, работи си добре, но тия дни забелязах, че не ми работят останалите 3 колони, работи само тази на водача.

Та въпроса ми е: Има ли някаква комбинация от клавиши с която да се регулират колоните, коя да свири и коя не.

Прегледах едно ръководство на английски но не успях да намеря нещо по тоя въпрос.

Много съмнително ми се струва изведнъж 3-те колони да спрат, но всичко е възможно :)

Колата е Opel Zafira 1.8

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега. И аз съм с Филипс Кар 400 на моята корсичка.

Баланса (само ляв канал или само десен канал) се прави като издърпаш врътката за увеличение и намаление на радиото към теб, и после я въртиш наляво или надясно.

А за само предни колони или само десни да свирят, има едно от малките врътки, което е прибрано навътре. Натискаш го да изскочи, и от него правиш това регулиране.

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Ако си от София ще ти помогна. Може да разменим музиките и да видим къде е проблема.Имам един преден и един заден говорители от Зафира.Ако трябва ще ти ги подаря.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване