Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
primo

придарпва на газ

Recommended Posts

Може да е зацапан филтър на клапана газта или лоша газова смес от врътките на изпарителя,на мен ми го прави само между 1800 и 2000 оборота

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,

Имам съшия проблем със X16XEL и пълен инжекцион - отскоро придърпва на само на газ между 1000-2000 оборота .На бензин не го прави . На компа на газаджията и на колата не дава никакви грешки .

Смених всички филтри ,нови свещи , изпарителя Tomaseto модел Alaska е със сменени мембрани преди 15000 км. Дюзите - италиански са на 50 000 км .

Идеи някакви ?

Дали да не погледна двигателчето за празен ход ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от двигателчето за празен ход .Проверено и почистено е .

Сега като захладня времето го прави по-рядко .

Като споделих това веднага от две независими места ме упътиха ,че е бобината .

Погледнах я на външен вид нищо .Колата е 2000 година ,а на нея пише 2005 г.- значи е сменяна .

Ще я сменя с подобна маркова и ще пиша .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , един наш събрат апелира да се описва решението на даден проблем от чисто човешка гледна точка за да си помагаме взаимно , не като някой даде решение на даден проблем да си го решим и да не кажем на никого дори и на човекът дал ни решението. За това пишете и ако е възможно приложете снимков материал.

• Харесване 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано човека няма някакви здравословни проблеми та за това да не пише. Ако е обратното си е гадничко да не споделиш със "събратята "си за решението на даден проблем! Иначе искаме решение на даден проблем а след това :фак офф нали аз си реших проблема пък вас- е*бал съм ви . 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване