Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
GugovGTC

Астра х гтц тунинг съвет !!!!

Recommended Posts

Здравейте колеги !

От вчера вече съм с някои подобрения по моята астра х гтц 1.9'дизел от 120 коня момчетата от маднес мотор спортс извадиха 155 коня с чип тунинга отделно съм сменял въздушния филтър с К & Н аполо затворен интейк систем ( конусен филтър е това) отделно спирачната система е променена с Zimmermann drilled с накладки към тях , но колата ми е оборудвана с дпф филтър който не съм премахнал та въпроса ми е след като го премахна софтуерно отново в маднес дали да не сменя цялата генерация на колата в Стефанов Опел ми казаха , че макса на тоя двигател е 165 коня аз не гоня свръх резултати а просто си правя кефа с колата , искам да попитам къде кога да проверя за направа на генерация цялостна ?!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е да кажеш от кой град си, макар , че с Меднес и Стефанов предполагам Пловдив или около Пловдив.Тук в района, по-точно в Сливен има 2 момчета богове на гърнетата, но май ти идват далеч.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Пловдив съм и Сливен наистина идва малко далеч но все пак ми е полезна всякаква информация по въпроса така че те слушам

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако София не ти е далеч,мога да ти препоръчам две момчета за ауспуховата система.Това е един от телефоните им:Петър 0889917953

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване