Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
kvel4ev

демпферен махових + съединител

Recommended Posts

Здравей peshety и аз съм с 1,9-150к.с и трябва да сменям маховик и съединител . За това можеш ли да ми кажеш дали си доволен от твоята смяна със Закс

Редактирано от анди

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравей peshety и аз съм с 1,9-150к.с и трябва да сменям маховик и съединител . За това можеш ли да ми кажеш дали си доволен от твоята смяна със Закс

Смениx ги със LuK.Двигателя е същият като твоя ;)

Съединител,лагер помпа, притискателен диск и маxовик-цена за части общо 1200 лв труд 300лв общо 1500 лв

Вече 4-5 месеца си карам и нема проблеми ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Эдравейте колеги, ето че след 2.5 години эа огромно съжаление ми се налага пак да пиша в темата. Тогава след описания горе проблем реших да сменя съеденителя с нов с твърд махових на Люк эа около 800+работата и всичко останало. Сега отново эапочна да притриса и да влиэа трудно на 1ва скорост. След толкова пари и няма и 30000 км въэможно ли е да е дефектирал нов комплект? Моля эа съвети понеже е 2 път и вече неэнам. Събирам мнения преди да отида при въпросния майстор. Може ли да е от неправилен монтаж. При положение че е сравнително нов, имали варианти эа ремонти, рециклиране???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване