Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
opel fan

Как да си предпазим радиото

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Имам един интересен казус. Става въпрос за автомобил, чието радио не е с падащ панел. Съответно ако се монтира радиото и си стои в колата непрекъснато, ясно е че джамбазите търсят точно това и ще сполетят и други щети. Та въпроса е как да се предпази радиото и автомобила? Ще ми е интересно кой какви предложения има. Успешен ден на всички! :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на Ф-ката си бях направил много дискретно капаче от опаковката на видеокасета. Като си бях залепил термометър отгоре, за да си е още по-оригинално а и да мога да го свалям по-бързо. Но то беше с касетофон един дин. А и с падащ панел, т.е. не ми се пречкаха копчета. Иначе в нета имаше снимки как може да се прикрие дабъл дин. Ама са на домашния комп...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги може да осигури по-здраво радиото,но когато наркоманът влезе в колата с щангите,той не мисли и ще направи по-големи поразии.Може да се завият секретни болтове в четирите отвора на радиото или да се захване в задния край със стоманено жило,другия край на което да е захванато някъде зад жабката.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sokol1, аз точно за това си бях направил капаче за касетофон с падащ панел. Защото преди това ми бяха крали един такъв и при условие, че панела беше в нас, т.е. те са го продали за 10лв. На мен ми счупиха стъклото и ми изкъртиха половината барче за да изкарат касетофона. А и ми отрязаха инсталацията, за да не вадят буксата...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е по-скоро как да се скрие, защото има много начини да се хване здраво, но тогава наистина има шанс да изкъртят половината кола.

П.С. Радиото е един дин.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Декоративен капак с 4 щифта,които да влизат в четирите отвора с 3D изображение на дупка с висящи кабели(все едно го няма радиото). :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано точно за 3D-снимка се бях замислил, но не съм сигурен колко реалистично ще изглежда.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При абстиненция,не е много ясен погледът. :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай първо със снимка,как ще изглежда.Нещо такова:

image.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето за това говорих:

033329383.jpg

033329381.jpg

033329384.jpg

033329385.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах няколко такива варианта, но почти всичките са за 2-дин и нещо не си представям точно как ще стане.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как го бях направил на Ф-ката преди много години. Даже ако се разтърся може още да е в нея :) Без термометъра, че се счупи. Иначе това е парче от кутията на видеокасетка, като назад се ползват част от пластмасите за да се закачи :)

033430708-big.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно, много добре ми изглежда. Ще видя да го измисля по някакъв подобен начин. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване