Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Svetlio1983

Проблем на метан

Recommended Posts

Здравейте колеги от скоро си купих Астра Г 1,4 16 в 90к. Х14ХЕ на метан, като подам рязко газ на метан мотора заглъхва и тръгва да гасне,на бензин си е добре,неми работи ЕГР клапана от както я взех но преди не заглъхваше ..........дали не е от него... иначе не мени оборотите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли проблемът е в клапана,но може да го провериш,да не е останала отворена иглата.Най-вероятно е бедна горивната смес.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега благодаря ,да ми кажеш как да го проверя аз или да отида някъде, да ме посъветваш нещо...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце и аз имам същата астра като твоята пак на метан,провери си клапаните на бутилките дали са отворени допоследно друго което мога да ти кажа и аз от опит моята също правеше проблем с метана като вдигна 90 и гаснеше ходех дирех майстори и най накрая ги открих де и се оказа някаква малка дреболия за 2лв една част,но както и да е след сменянето и нямам вече проблем.Каква марка ти е уредбата LANDIRENZO ли е или TARTARINI? Ако искаш също може да я закараш в някой сервиз оторизиран на една от тея две марки уредби и те там ще ти я закачат на компютъра и ще ти покажат какъв е проблема стига да имат определения софтуер за уредбата която ти е.Във Ямбол има сервиз на LANDIRENZO и във Сливен имаме пък на TARTARINI. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване