Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
todorslavkov

Подлакътник за Мерива

Recommended Posts

Здравейте,

Карам Мерива 2003 г. без заводски подлакътник. Много искам да си сложа защото е голямо удобство. Искам обаче да попитам има ли варянт за монтаж на фабричен такъв или трябва да се смени цялата седалка? Не ми се иска да купувам онези грозотии който продават по магазините.

Ще се радвам някой да сподели опит ако ще и от друга кола да е.

Поздрави

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледах няколко варианта ... но не смея да предприема тази стъпка ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен си е заводски подлакътник и наистина си е голямо удобство,интервенция на друга седалка решава проблема с подлакътника,но каква ли ще е цената втора употреба??? :blush:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

След дълго търсене, накрая разбрах че трябва да сменя цялата седалка за да имам фабричен подлакътник. Няма как да стане :)

Затова се примирих и започнах да търся от боклуците по магазините за автоаксесоари.

Ходих в събота от кв. Орландовци, на паркинга на Била там има едно магазинче и си взех този от снимките.

http://dox.bg/files/dw?a=402bd3d78d

http://dox.bg/files/dw?a=a438d3b246

http://dox.bg/files/dw?a=e42cb772af

Закачих го на конзолата между двете седалки с няколко рапидки. За момента е здрав, ще видим колко ще изкара. Най-важното е, че е супер удобно. Карам си с него постоянно. Не е като фабричния но от всички който видях този изглеждаше най-добре.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:th_up: Добре е този подлакътник и хубавото,че се пребира.ЧЕСТИТО

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, и аз съм с Мерива А и си търся подлакътник, и се чудя за варианти, може ли да качиш пак снимки, че тези вече не са валидни.

Ако някой дръг също се е сблъсквал с такъв проблем и е намерил решение, ще съм много благодарен да чуя мнение.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато обмислях покупката миниван, понеже се колебаех между Мерива, VW Туран и Тойота Корола Версо се наложи известно разузнаване.Та тогава прочетох, че независимо от това, че Мерива А преди 10-12години печели симпатиите за миниван в Германия, всъщност собствениците посочват неудобния подлакътник като един от недостатъците на колата. Аз съм 186см, следователно и ръцете са ми дълги, но ако трябва да държа кормилото с дясната ръка, то лакътя ми е почти в самия край на подлакътника; превключването на скоростите в тази позиция също не е песен. 

Така че за успокоение на онези, които нямат фабричен подлакътник мога кажа следното - удобство е, ама не е нещо кой знае какво и според мен интервенция по седалките за поставяне на фабричен такъв не е оправдана инвестиция.

• Харесване 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване