Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
frank_lucas

централно заключване на Зафира Б

Recommended Posts

Здравейте колеги.Много голяма болка ми е централното заключване.Въпросът ми е дали има някакви настройки?А проблемът е, че като отключа ръчно с ключа се отключва само шофьорската врата, а когато я отворя се отключват и останалите врати, което е много притеснително.Та питам аз дали може да се направи така, че да не отключват и останалите врати?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое е притеснителното,после не се ли заключват другите врати?Има настройка за дистанционното,а това с ключа се води аварийно отваряне и не е сигурно,че може да се настройва.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алармата ми е вързана към бутона на едната врата и когато се отключат всичките врати се изключва и алармата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно алармата не е свързана правилно.Оригиналната работи така: при отключване с дистанционното,алармата се деактивира,а при отключване с ключа,алармата свири до подаване на контакт.

Редактирано от sokol1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Ако съм разбрал правилно, колата ти е без аларма или фабрична такава, а само с централно. В такъв случай правилно си забелязал, че при отключване на колата само от ключа /не от дистанционното/ се отключва само шофьорската врата. И моята е така, както и на много други, които съм питал. Така ми казаха и от официалните представители /два са/ за Бургас, че е нормално.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата има аларма,но не стана ясно фабрична ли е и защо се деактивира при отварянето на вратите-точно тогава трябва да се активира.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алармата не е фабрична.Вързана е към бутона на задната врата.И когато тя се отключи деактивира алармата.Ако може да ми кажете къде се намира майката на централното ще съм ви много благодарен.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модулът за централното заключване е интегриран в бушонното табло до акумулатора или в бушонното табло в багажника(вляво)-ако има REC. CAN-аларма ли си монтирал или най-обикновена?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,от скоро имам зафира Б но започват да се появяват проблеми.Проблема е че едната врата не се заключва(задна лява).Благодаря предварително

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко късно отговарям,но имах същия проблем и излезе скъсан кабел в гумения маншон който свързва вратата с купето.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване