Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Vladimir.Kabakchiev

Много Висок Разход

Recommended Posts

Здравеите колата ми започна да гори адски много с 5 лева бензин което е кажи рече 2 литра изминах 6КМ а с газ наполивина 5 лева газ което е 3.6 литра изминах 3 км на какво може да се дължи ? Просто немога да си карам колата с такъв разход. Благодаря ви предварително!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,зададе въпрос,който има над 1000 отговора.Може да потърсиш причината и в ремонта който ти правиха.Между другото,не си завършил предишната си тема-какво се оказа и каква е причината.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причината била че ангренажния ремък бил стар и хлабав и вината е у мен затова че съм исфорцирал на празен ход до над 8 хиляди оборота при връщането на оборотите ремъка прескача зъб та майстора смени кобилици повдигач 3 клапана са се искривили и комплект гарнитури и нов ремък та след ремонта я покараз 10-тина дни и нямаще проблеми с 5 лева газ минавах 17 18 20 км което пак е много но поне ядваше и издевнъж ми покачи толкоз много разхода .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване