Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
crazydj

Проблем с дисплей на опел тигра

Recommended Posts

Привет колеги, онзи ден се опитах да сменя дисплея на тиграта на жена ми колата е 97г.. Ето какво точно направих: след като го развих от болтовете още си работеше, бях пуснал радиото и издърпах кабела отзад. но след като смених лампите и го закачих пак не заработи повече. пробвах дори и да откача акумолатора но пак няма никой. помислих че е изгоряло и днес купих един друг от моргата, но пак не тръгна. кажете какво да направя и как да го подкарам. ако се наложи имам и опком кабел. Благодаря ....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни за студени спойки между буксата и платката.Може и този от моргата да е с лоши спойки-слабо място им е.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, колеги днес разглобих буксата ... профилактика .... но е тя, проблема е на друго място. Кажете, ако някой се е сблъсквал с такъв проблем да помага. Благодаря ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя букса си разглобил?Тази с кабелите или тази на дисплея?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак не стана ясно.Става дума да разглобиш самия дисплей,да повдигнеш платката и да огледаш отдолу за студени спойки.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Пак не стана ясно.Става дума да разглобиш самия дисплей,да повдигнеш платката и да огледаш отдолу за студени спойки.

Ясно ... утре ще го направя :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване