Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
psycho87

Ново Място за среща във Варна зимен сезон 2014

Recommended Posts

Здравейте колеги :) Първо... честита Коледа, и весело посрещане и на Новата година.

Сега по проблема :) Миналата седмица стана ясно че не разрешават вече да се събираме на подземния паркинг на Практикер. Имаше пазачи и те споменаха че са забранени вече сбирките там. Та.... давайте предложения къде да изместим срещата. На мен ми беше хрумнало за паркинга на Гранд Мол, но и от там ще е въпрос на време да ни изгонят. Ако някой има идеи, да казва бързо, че неделята идва.

EDIT :

Определено е ново място за срещи зимен сезон 2014!

Гранд Мол Варна ниво минус 2 зеленото с котвичките :) като влизате от А. Сахаров входа от към ОМВ автогарата вляво следващото пак вляво и на самото ниво в ляво е 13 блок.

Началото е от 19:30 ч

Редактирано от willy

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм нещо варненската част на форума много рехава. Давайте да мислим място за срещите. Или пък да измислим как да накараме пазачите да изчезнат безследно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то с тези празници кой работи кой почива :blush: Напоследък "аналоговите" срещи замряха повечето неща се случват във виртуалното пространство май :unsure: За мен няма нищо по добро в неделя вечер да излезна да побъбря с колегите.

Мисля че е крайно време да променим статуквото и специално за зимата да измислим нещо по удачно за срещите. Място където да има и къде да се подслоним при лошо време и да пием по нещо ,а в същото време и паркинг да си има. Давайте идеи :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви идеи? :blink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ще се събираме колеги?Казвайте да знам къде да идвам. :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Гранда ако не се вдига шум, няма да има проблеми. До сега никой не е идвал да прави забележки.

Става въпрос за зеленото и червеното ниво. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за,какво ще кажете,към колко ще е сбирката?Ако има съгласни.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде,нямали желаещи за гранд мола?На -2 има предостатъчно място

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено е ново място за срещи зимен сезон 2014!

Гранд Мол Варна ниво минус 2 зеленото с котвичките :) 13 клетка или като влизате от А. Сахаров входа от към ОМВ автогарата вляво следващото пак вляво и на самото ниво в ляво е 13 блок.

Местото е тихо и спокойно в неделя вечер и никой не прави проблеми. Естествено нека спазваме дисциплината за да нямаме грижи. За пример почоплих ме семки ,но боклуците в торбичка събрахме :) Беше и и топло около 14 градуса :)

Началото е от 19:30 ч

:OpelClubOnLine:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А батко, по рано кажете, понамръзнахме с firestorm,yasmania,eds на бриколажа :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да бяхте позвънили бре или прочели че се търси място :biggrin: Вече знаете. Местото е много добро :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не пропуснете новото място на сбирката :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме, да го видим това новото място ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20140105_214815.jpg

20140105_214824.jpg

20140112_211322.jpg

20140112_211333.jpg

20140112_211341.jpg

20140112_211350.jpg

20140112_211402.jpg

20140112_212430.jpg

20140112_212435.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен. Няма вятър... ставнително топличко... ако не стават изцепки, може трайно да превземем тая част от мола

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да а не ти замръзват краката :biggrin: и Карфура предлага добър асортимент :drinking: :c010:

Другия път може да се качим за афтър до 4 ет MOOD City Life работи до късно :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
И аз съм доволен. Няма вятър... ставнително топличко... ако не стават изцепки, може трайно да превземем тая част от мола

Яка схема!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Т.Георгиев какво ти има бре :blink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срам ме е още да си показвам бабата :biggrin: Поне да си сложа новите брони и капака със спойлера и тогава :blush:

Редактирано от Т.Георгиев

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бива ли такива работи да пишеш на бабин ден точно :biggrin: Няма какво да се плашиш. Поне 4 ма колеги последния път не бяха изобщо с Опели , но това не им пречи да идват , а някой се возят на други :blush:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено на следващата среща трябва да се отбележа :) (стига да съм събрал вектролета)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване