Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
minchev123

Халогени фарове

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам един въпрос относно халогените. Значи сложих фарове които имат халогени, незнам дали има инсталация, нямам копче , но като махна декоративната пластмаса се виждат пинчета за копчето, дори имам и бушон на мястото за халогени, буксата на фаровете също е изцяло окабелена няма липсващи пинчета, знам, че ако няма инсталация ще липсват две кабелчета от буксата. Колата беше с два различни фара един с халоген а другия без, явно има сменян фар. Ако сложа копче дали ще светнат, какво друго да проверя по инсталацията? Колата е калибра C20NE '95г.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи има голяма вероятност всичко да тръгне,като сложиш реле и ключ.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копче съм намерил ама реле къде да търся продават ли се нови? горе долу цена?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да е същото,като това за мъглата(в съседното гнездо).Сложи го за проба.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На клаксона е същото реле ама още не ми е пристигнало копчето да пробвам. :biggrin: Иначе ми казаха , че има релета в Косер за 3 - 4 лв.

Редактирано от minchev123

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,по-точно за клаксона е същото.Трябва да е с два големи и два малки пина.По-добре си вземи от някоя автоморга оригинално.Има го при много Опели-при АстраГ и ЗафираА е същото за мигачите,но е жълто.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сложих копче и си купих реле за 6 лв. от косер сложих и него и всичко тръгна, светнаха халогените перфектно!!! :th_up: Поздрави!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване