Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Здравейте колеги,тъй като от скоро имам колата обърнах внимание,че преди няколко дни ми светна лампа на таблото при подаване на контакт след няколко секунди лапата изгасва . Въпросната лампа е кръгла като зъбно колело и вътре буква "s'' Ще съм благодарен ако някой каже какво означава този символ . Колата е вектра б X18XE . С уважение И.Динев

Редактирано от bumer4e

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е символ за включен спортен режим на автоматичната скоростна кутия.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега благодаря за отговора но колата е с ръчни скорости,защо може да ми светва :help:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази лампа е за автоматиците.Може да е сменяно таблото.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми нямам никаква идея колата е в мен от скоро но от няколко дни започна да свети като подам контакт после си изгасва . Благодаря все пак ако някой знае нещо друго да сподели :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както ти писаха вече лампата е за автоматична кутия. Може поради проблем с нея или други причини да е заменена с ръчна скоростна кутия. Ако искаш си въведи VIN номера на колата ТУК и ще ти изкара с какво е излязла колата от завода включително и с каква скоростна кутия.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега благодаря ти за инфото но колата е 96 декември а там пише от 99 до 2013 та не знам дали ще излезе .

Редактирано от bumer4e

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Опелските ЕГН-та тук му е майката

пробвайте го да видите за какво става въпросТ :mhihi:

Редактирано от *Slavi_VectraB*

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не иска рег, колега. горе в празното поле си пишеш VIN-a, натискаш декодировать и четеш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги нищо не намерих на първото ми исписва за някаква грешка а на второто само ми излиза ,че колата е вектра б не ми излиза нищо за това как е излязла от завода ... :sad-smiley-050:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване