Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
hari21

Гараж

Recommended Posts

Добър вечер не знам дали е правилно тук да отварям тази тема но ме интересува една работа.Мисля да си купувам гараж обаче не знам дали трябва да се узаконява тоя гараж или не.Та ако може хората които са минали през това или не нека споделят своите мнения. :blush: Благодаря предварително за съветите. :blush:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво ще го узаконяваш-за автосервиз или нещо друго?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса на Сокол1 си е съвсем резонен, но мисля, че питаш за гараж, като гараж, а не с търговска цел.

Осното е: Къде ще го слагаш?

Като цяло притежанието на гараж за автомобил не е незаконно - следователно който иска може да си има такъв, НО, незаконно е да си построиш гараж върху земя, която не е твоя.

Понеже, главно, гаражи се слагат на общинска земя, предполагам питаш, защото точно това смяташ да направиш.

Всяка община третира различно гаражите.

Някои ги третират просто като незаконни постройки и разпореждат събаряне, или си траят, защото на съседната улица има цял катун от незаконни постройки и е някак несправедливи за едни да може, а за други не...

Някои ги регистрират и за ползването на земята се заплаща наем.

Някои не им обръщат внимание, тъй-като само господ и живеещите в квартала знаят за съществуването на квартала.

Като цяло:

Разучи как стоят нещата с хора, които имат гаражи около теб.

После сам реши дали ще рискуващ да попиташ или просто ще поДпиташ в общината.

Редактирано от Jelqzkov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами гаража мисля да го използвам за да си паркирам колата вътре не за търговска цел,мисля да закупя метален гараж а не да строя.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване