Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
biricata

Подгрев за топката на скоростния лост

Recommended Posts

Дайте съвет или идея може ли да се измисли нещо като подгрев на топката на скоростния лост. Z20LET фабрично са с метални топки и в студените дни си е доста кофти тръпка :angry: Не искам да си помислям през зимата при -15 какво ще е осещането :blink: Колегите с "метални топки" знаят за какво говоря :biggrin:

2013_10_07_08_58_20.jpg

Редактирано от biricata

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една идея: кожен калъф с подгрев,докато загрее топката.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Потребителско име

Слагай ръкавици като транспортьора :smile3560:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Дайте съвет или идея може ли да се измисли нещо като подгрев на топката на скоростния лост. Z20LET фабрично са с метални топки и в студените дни си е доста кофти тръпка :angry: Не искам да си помислям през зимата при -15 какво ще е осещането :blink: Колегите с "метални топки" знаят за какво говоря :biggrin:

2013_10_07_08_58_20.jpg

Някакъв резистор от разсейваната му мощност се отделя топлина и така можеш да си затопляш скоростния лост...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам, че по-лесно ще ти бъде да си я направиш с автоматична скоростна кутия :mhihi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си изведеш USB изход от някакво зарядно в запалката :) може да ползваш това което е загряваща подложка за мишка като тези: click-me.gif

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Някакъв резистор от разсейваната му мощност се отделя топлина и така можеш да си затопляш скоростния лост...

И аз нещо такова си мисля защото съм го виждал това с резисторите в действие на страничните огледала на един форд. 4 резистора бяха залепени с лепенка тип алуминиево фоилио и вършеха работа :biggrin: Само не знам тази топка дали се сваля лесно и има ли място(кухина) в нея.

Редактирано от biricata

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване