Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Insignia OPC

Трудно влизане в сайта

Recommended Posts

Само аз ли влизам много трудно и бавно в сайта от около месец насам ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай малко повече инфо за проблема ти колега. Само от един комп ли си пробвал? Пробвал ли си от друго място например ,друг доставчик на нет? С какъв браузър си? Опитвал ли си с друг? Чистил ли си скоро кеша на браузъра например?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Дай малко повече инфо за проблема ти колега. Само от един комп ли си пробвал? Пробвал ли си от друго място например ,друг доставчик на нет? С какъв браузър си? Опитвал ли си с друг? Чистил ли си скоро кеша на браузъра например?

Работя с Google Chrome. Но и с Internet Explorer е същата работа - пробвах го неведнъж. Нета ми е 4G на Макс Телеком. Кеша е почистен. Компа ми DELL с i7 четириядрен процесор. За отваряне на сайта са необходими между 8 и 40 секунди - различно, но достатъчно много. При сърфиране в самия сайт отново е необходимо същото време при всяко кликване. Но интересното е, че с никой друг сайт не се случва подобно нещо - навсякъде другаде се отваря мигновено...

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запознах администратора на сайта с проблема. Би ли пробвал през друг доставчик различен от Мтел, Макс Телеком... например от БТК.. дали имаш същия проблем ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах проблеми с форума,но ми преинсталираха компютъра и всичко се оправи,а като минах към Макстелеком-направо "лети".

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване