Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
jorkata333

Навигация Navteq за CD70 и DVD90 - България 2013-2014

Recommended Posts

Здравейте. Наскоро си купих Зафира Б с CD70 и доста се порових да намеря диск с навигация за България. В крайна сметка го намерих в торентите thepiratebay, а също и на един друг сайт.

Файлът след разархивиране е около 830 mb, но спокойно се записва на обикновен CD диск от 700 mb.

Давам линк от сайта в който в момента има качена картата:

http://gpsunderground.com/forum/vdo-dayton...cd70-dvd90.html

Ако имате проблеми може да пишете за помощ :)

Редактирано от jorkata333

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко глупаво, ама как мога да разбера аз дали имам навигация? :) Че с удоволстие бих заменил телефона с нави на колата :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е единият от вариантите,когато има навигация:

026499980_big.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, мерси :) Със CD 30 Мp3 съм, т.е навигацията ми е на телефона :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

Здравейте и от мен. Имам стара карта на България за вградената фабрична навигация на Opel - CD70 Navi - доколкото си спомням картите са на Navteq. Интересува ме откъде да си сваля последната актуализирана версия, но бих искал ако е възможно да ме известява и за спиидкамерите в България - старата карта не го предлага.

Дали е възможно това да се направи. Признавам си, че не ги разбирам добре нещата и затова ви моля за съдействие. Благодаря ви предварително.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

Да поясня какво се случва - предполагам, че на други колеги би им било от полза.

Оказа се, че за CD70 Navi няма как да се направи диск с карта на България, която обаче да включва и камерите за скорост. Това е възможно единствено за моделите с DVD.

Приятното е обаче, че вече си намерих и новата актуализирана карта на България за 2014 - 2015г. Наистина картата е доста по обстойна от предишната версия.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега от къде си свали карта 2014/2015, сподели и ние да си изтеглим.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

Здравей, колега. Новата карта на България за навигация CD70 Navi за 2014/2015г. я свалих от тема за навигация в BMW форума. Не знам дали тук е удачно да предоставя линк към нея. Поразрови се в раздела за E39 и ще намериш темата, а в нея линка за сваляне на новите карти.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли някоя от тези карти дали могат да сигнализират за камери по пътя

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

Всъщност точно две мнения по горе съм отговорил на този въпрос...

... Да поясня какво се случва - предполагам, че на други колеги би им било от полза.

Оказа се, че за CD70 Navi няма как да се направи диск с карта на България, която обаче да включва и камерите за скорост. Това е възможно единствено за моделите с DVD. ...

Редактирано от

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с ДВД90 прочетох всички коментари но никъде не видях как се става. Имам карти на навтек за 2011/2012, 2013/2014 и 2014/2015 но нито една не показва камерите. В POIs като влезна на настройките също не намирам да има камери. Ако някой знае как става да сподели. Благодаря предварително.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

Това променя нещата. Не знаех, че си с друга навигация, но всъщност начина е абсолютно същия. Аз лично свалям новите карти от форума на БМВ и подраздела за Е39. Именно там има тема за навигациите и новите карти за България заедно с POIs точките. Всичко е много добре и подробно обяснено. Прочети въпросната тема и предполагам, че няма да имаш никакви проблеми.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, аз прегледах темата за форума на бмв но ми се стори много трудно за правене. Но щом няма готова ще трябва да се помъча явно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

Не мисля, че е кой знае колко трудно. Много обстойно и подробно е обяснението в самата тема. Има и достатъчно информация кое как се прави и е придружено дори и с снимки. Лично аз досега не се бях занимавал с подобни неща, но го направих без никакво усилие. Предполагам, че няма да ти е много трудно да го направиш и ти. Другия вариант е да си платиш на тези които разбират, и те ще ти пратят готовия диск по куриер.

Успех.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах да си кача ПОИ-тата с камерите но всеки път ми изписва 0 качени пробвах с всички формати но не става ще търся в нета как се решава проблема че във форума на бмв не отговарят един колега също имаше този проблем.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

Аз съм с Opel Astra H 1.9 CDTI 2005 год.Навигацията ми е DVD 90 NAVI.Възможно ли е на тази навигация да се виждат камери?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има колега ако неше прочел 5 поста по на горе щеше да видиш, че съм питал същото.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ровим из NET-та докато открием нещо.Диск за DVD 90 14-15 ако някой има нужда-ЛС

Редактирано от aatri

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във форума на БМВ Е39 има подробно описано как се слагат камерите. За съжаление аз не успях да кача камерите и никой не можа да ми отговори защо се получава така нито в техния форум а пък за нашия да не говорим, въпреки, че проблемът е доста често срещан. Успех може би ти ще успееш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо което не правя както трябва не успявам.Страшно ме изнерви и амбицира!Продължавам :wall: !!!Ако успея ще се разбере!

Редактирано от aatri

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана качи ли камерите?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой нищо не споделя вече... има и нова версия и но е нещо 150мб и ми излизат по-малко улици от старата която е 500-600мб. Свалих и ъпдейтната 2015 550мб но ми излиза само имената на улиците без самите улици...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Днес и аз опитах да кача POI с камерите за скорост но без успех. След клик на Import нищо не се случва. Пробвах с различните разширения на файловете (.asc, .csv), както и различните категории POI, но без резултат.

sinclar81, ти успя ли да намериш решение на проблема?

Позрави,

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

Проблема с импортването на камерите е разрешен.

Трябва да промените десетичния символ на точка (.) в настройките на Уиндоус. Ако е запетая (,) импорта не работи.

Ето как можете да смените символа: Старт > Контролен панел > Регион и език > Формати (първия таб) > кликате на Допълнителни настройки > Десетичен знак

Айде записвайте сега новите дискове и си ги ползвайте със здраве и по-малко глоби от спийд камери :dance:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване