Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
kosio1

Регистрация кола нов внос

Recommended Posts

Здравейте,

Тъй като вчера ми се наложи да регистрирам кола в КАТ София реших да споделя малко инфо относно цени и т.н в случай че някой друг се интересува та към днешната дата нещата стоят така.

Отиваш на каналите в КАТ където първо си заплащаш Еко такса и Гражданска отговорност на някоя от будките разположени в ляво от каналите. Цените са 262 лв за Еко такса и 60лв (първа вноска) за гражданска. След което отивате на гишета от 51 до 72 които се намират от дясната страна на входа за каналите там си оставяте документите за автомобила (договор за покупка декларация от продавача еко такса талон и т.н) заплащате 11 лв на каса за да ви пуснат лист за проверка на каналите и още една две бланки. След което минавате през проверка на съответния канал. След като преминете канала оставяте колата и отивате на гишетата намиращи се от лявата страна на каналите заедно с гражданската отговорност лична карта и свалени номера (ако колата е имала такива) там на каса се заплащат 64 лв за талон и нови номера след като ви извикат си получавате талона с който отивате за да ви монтират номера и готово. Цялото това нещо отнема около 3 часа (поне на мен) 1 от който прекарах пред гишето за Еко такса тъй като бях попаднал на "най-бързите" лелки на света иначе в КАТ нещата горе долу стават бързо. Така в крайна смета общата сума за регистрация на нов автомобил е 397 лв.

Дано да съм бил полезен

Поздрави,

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване