Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
adamantine

Открадната Astra J 2012 година

Recommended Posts

Здравейте,

През ноща на 8 срещу 9 Юли в София, кв. Редута е открадната Astra J 2012 година. Колата е синя (deep sky metalic). Астрата е от последния facelift 07.2012, 1.6, 115 к.с. бензин.

Сравнително нов съм в този форум и не знам, дали въобще има специална тема за откраднати автомобили и каква информация евентуално още се дава.

Аз лично в София друга Астра от този модел и с този цвят не съм виждал.

Мога и снимки, да добавя.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително добави снимки колега,рег номер на автомобила! Най-вероятно е скатана в квартала или близките и съседни на вашия Подуяне,Хр.Ботев... за да си намериш колата (говоря от опит) трябва да имаш познат, който да е местен и да е запознат с автоджамбазите,за да те насочи към групите, които се занимават с това...първите 48 часа са ти най-важните за успех...лично аз след малко повече от 3 дни имах успех... преди време се случи на шефката ми от Подуяне да и откраднат чисто новата рав4-ка....година и половина по-късно, младо момче си купува нейната кола от пазар в Дупница... надявам се имаш застраховка и всички нужни документи и ключове за признаването и!

Успех!!!

ПП: дай снимки, за да мога да разпространя инфото ти из други форуми!

Редактирано от _shady

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрено съжалявам, колега! Сподели снимки, номер и как върви търсенето. Къде е автокаското и те какво отговориха за проблема?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване