Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
beos

Скоростни кутии, предавателни числа

Recommended Posts

Guest

Нямам представа, колега. След като им показах положението при което се получава това "ритане", а понякога и като силно "тупкане", ми провериха предницата и доколкото знам тампоните на двигателя, и тогава откриха счупената пружина заедно с продупчени външни и вътрешни маншони на полуоската. За тампона на скоростната кутия не съм ги питал и не знам дали са го проверявали. Все пак са официален сервиз, но знам ли...

Възможно ли е да се получава от счупената пружина според вас? Според тях е малко вероятно, но ... И за този тампон на кутията ще ги питам, защото ми е притеснено и се надявам да се окаже нещо дребно, като проблем.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да го прави от счупена пружина,но може да го прави от разбито вътрешно каре.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Каква е скоростната кутия на астра Ф комби 17DR 92г.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Тъй като току що се регистрирах и все още няма право да отварям нова тема, ще пиша тук.Не искам поста ми да изглежда така че се оплаквам, желанието ми е съвсем друго, МОЛЯ НЕ СИ КУПУВАЙТЕ АСТРА 1.7 СДТИ 6 ск.!!!

Директно ви казвам защо.Колата е закупена Нова през 2010 г. от представителство на Опел . Естествено до изтичането на гаранция и е поддържана в техен сервиз, да съм по точен до 2013 г. е поддържана в Опел. Колата е на реални 100 000 км. е.. това не пречи да хвърля скоростна кутия след този пробег нали ?!? Вие ми отговорете нормално ли е това?

Кутията не е удряна, съответното количество масло е в норми и проблема се оказва просто ДЕФЕКТНА СКОРОСТНА КУТИЯ !!! Не ме питайте колко ще ми легне ремонта + съединител и труд. Живи и Здрави да сте от ОПЕЛ!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на по-малко километри се чупят.Чел съм,че слагат кутия от АстраХ,защото била по-здрава.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е скоростната кутия на Вектра Х20ДТЛ 1997 год. комби

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каво се означава с последните букви на скоростните кутии и каква е разликата. За пример F23SR и F23SRT

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги къде да видя и разбера дали ск. кутия е F13 CR ИЛИF13WR.къде го пише че всеки ми задава този въпро.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте някой с подобен случай на моя има ли? Не ми влизат скоростите 2 и 3 при високи обороти? на какво се дължи?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кутията е Ф16 --- 90334346 8415-6 Някой може ли да ми каже как по този код да разбера точно коя Ф16 е ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам следния проблем с моята зафира. Не влизат задната и първа скорост. Другите са ок. Зафирата е 2000 г.с жилата. Има голям луфт на ябълката. Майстора ми предложи да смени жилата, но ми каза, че проблема може да не се оправи. И му предложи да се свали лостовата система и да я даде на стругар и после да я напасне. Стори ми се сложно и се отказах. Ама така не се кара. Помагаите :blink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, има ли някой идея на какви обороти става превключването на скоростите при Опел Корса 1.2 16 клапана изитроник.

Христо

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове