Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Колеги моля помогнете ми.Колата ми се пълни с вода в краката на шофъора и зад мен. На горе към педалите мокета е сух.Направо не знам от къде влиза.Колата е Астра Г

Редактирано от svetlyostz

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да огледаш тапите на пода и маншоните на кабелите на двете врати.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така трябва да провериш дренажите на вратите. Обикновено при странични удари и големи деформации на вратите дренажите остават запушени след намесата на тенекеджиите и от там може също да ти влиза вода в купето. Автомобилът от скоро ли го имаш? Ако да - знаеш ли му историята (произшествия, боядисвани елементи и т.н.)?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоша работа колега!

В такива моменти човек се замисля за някои неща... като например на 30 градуса жега ли се пълни с вода, когато я приводниш в някой язовир ли се пълни с вода...

И не се шегувам и не се правя на острорумен - Пасата който карах правеше 2 пръста вода на пасажерското място в най-големите жеги!

Дет се вика... преди да пишеш в форума - обърни внимание кога се случва, пък ако вече си обърнал - сподели!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване